Reklama

Mam to za sobą

Mam to za sobą

28.08.2006
Czyta się kilka minut
Bardzo podobał mi się . Mimo wszystko, zaliczam go do jednego z coraz większej liczby pozytywnych artykułów o Polsce i Polakach w Wielkiej Brytanii. Sam zakończyłem już etap, na jakim znajdują się opisane w artykule osoby. Ten rok jest dla mnie przełomowy: ukończyłem studia w Wielkiej Brytanii, otrzymałem lukratywną ofertę pracy. Ponieważ moja wiedza na temat programów pomocy dla studentów, systemu pożyczek i stypendiów jest dość duża - chętnie się nią podzielę. Oto mój e-mail: . Przy okazji małe sprostowanie: najbardziej sprzyjający nauce stan umysłu to nie beta, ale alfa.
G

GRZEGORZ KURANTOWICZ Cardiff/Birmingham

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]