Reklama

Ładowanie...

Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego

Małopolskie Dni Dziedzictwa Kulturowego

13.05.2019
Czyta się kilka minut
Z

Zapraszamy na kolejną, XXI edycję Małopolskich Dni Dziedzictwa Kulturowego: 18–19 i 25–26 maja 2019. Tym razem chcemy pokazać Państwu 12 zabytków – każdy związany z niezwykłą osobą lub wydarzeniem. Zachęcamy do wspólnego eksplorowania małopolskich tajemnic, tropienia skarbów i rozwiązywania zagadek.

W każdym zabytku czekać będą na Państwa gospodarze i przewodnicy, którzy opowiedzą historie tych nieoczywistych miejsc. Wszystkie wydarzenia organizowane w ramach Dni Dziedzictwa są bezpłatne. Zwiedzający otrzymają ponadto upominek – książkę „Z dreszczykiem”, którą napisała Gaja Grzegorzewska.

Więcej informacji na www.dnidziedzictwa.pl

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]