Reklama

Magazyn Literacki 1-2/2013

Magazyn Literacki 1-2/2013

04.02.2013
Czyta się kilka minut
Co czytać, czego unikać
Rys. Zygmunt Januszewski
R

Redakcja: Katarzyna Kubisiowska, Tomasz Fiałkowski, Andrzej Franaszek, Jerzy Franczak, Grzegorz Jankowicz, Michał Paweł Markowski, Piotr Mucharski

Rysunek na okładce: Zygmunt Januszewski – profesor ASP w Warszawie, od 2003 r. we współpracy z Moniką Hanulak, Agatą Dudek i Jankiem Rusińskim prowadzi Pracownię Ilustracji na Wydziale Grafiki. Mieszka i pracuje w Warszawie i Zakopanem. Rysuje, ilustruje, tworzy instalacje, zajmuje się grafiką warsztatową i projektową oraz poezją. Dziś ilustruje temat „Książek w Tygodniku”.

Zrealizowano przy udziale środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Program operacyjny "Promocja czytelnictwa"

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]