Reklama

Liczymy na pomoc

Liczymy na pomoc

15.05.2006
Czyta się kilka minut
Jestem matką 12-letniej Agnieszki - dziewczynki z zespołem Downa i wadą serca. Tylko dzięki systematycznej rehabilitacji, prowadzonej od pierwszych dni życia, moja córka rozwija się i uczy. Nieocenioną pomocą byłyby dla niej turnusy rehabilitacyjne, oferujące kompleksową rehabilitację; jednak dla dziecka mieszkającego na wsi jest to niedostępne, tym bardziej, że koszt tych wyjazdów przerasta nasze możliwości finansowe. Wszystkich, którzy mogą nas wesprzeć finansowo w rehabilitacji Agnieszki, proszę o wpłaty na konto Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" (ul. Łomiańska 5, Warszawa 01-685, tel. 0 22 832 19 25):
P

PKO BP XV O/Warszawa

50 10201156 0000 7902 0007 7248,

z dopiskiem "na leczenie i rehabilitację Agnieszki Kupis".

Z góry dziękuję za każdą pomoc.

HALINA KUPIS (Inowłódź, woj. łódzkie)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]