Reklama

Liczę na Waszą pomoc

Liczę na Waszą pomoc

05.06.2005
Czyta się kilka minut
Mam 28 lat, jestem matką dwóch córek.
W

W ostatnich latach przeszłam kilka poważnych zabiegów chirurgicznych jelit; ostatni z nich przeprowadzono w marcu 2003 r., w Klinik für Allgemeine Chirurgie w Münster. Operacja przebiegła pomyślnie, przeprowadzano ją jednak przewidując jeszcze jedną interwencję chirurgiczną. Jej termin wyznaczono na początek lipca 2005 r., koszt szacuje się na blisko 17 tys. euro. Sama nie jestem w stanie zgromadzić tej sumy; moją jedyną nadzieją jest pomoc z Państwa strony. Wpłaty można kierować na konto Europejskiej Fundacji Społecznej Godne Życie (ul. Biernackiego 22, Lublin 20-089; e-mail: gz@fundacja.org.pl; tel. 0-81 747-75-40):

82 1240 2382 1111 0000 3894 3670,

z dopiskiem “darowizna na leczenie Moniki Grądalskiej 76043000808".

Z serca dziękuję za każdy gest pomocy.

MONIKA GRĄDALSKA (Nowy Sącz)

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]