Reklama

Ładowanie...

Liczę na Waszą pomoc

Liczę na Waszą pomoc

12.10.2003
Czyta się kilka minut
Jestem 26-letnim mieszkańcem Torunia, który 13 sierpnia 2002 r. w wypadku komunikacyjnym doznał urazu kręgosłupa i rdzenia kręgowego. Większość czasu od tamtego wydarzenia spędziłem w szpitalach i ośrodkach rehabilitacyjnych. Przeszedłem dwie poważne operacje kręgosłupa, w tym jedną ratującą życie. Początkowo mój stan był poważny, a rokowania niezbyt pomyślne. Nie poddałem się jednak i dzięki pomocy wielu osób mój stan cały czas się poprawia. Upór w dążeniu do celu i specjalistyczna rehabilitacja dają wyniki: zaczynam stawać na nogi, odważyłem się kontynuować studia i wierzę, że mogę osiągnąć jeszcze wiele.
W

W związku z trudną sytuacją materialną, która nie pozwala mi pokryć kosztów leczenia i rehabilitacji, niezbędnych dla poprawy zdrowia i osiągnięcia sprawności, proszę wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc finansową. Szczerze liczę na Państwa pomoc. Darowizny można wpłacać na konto Caritas Diecezji Toruńskiej:

BGŻ SA o/TORUŃ

17 2030 2010 0000 6246 0101 0001,

z dopiskiem

"dla Leszka Kruszczyńskiego".

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc. Nie tracę nadziei, że dzięki Państwa pomocy zrealizuję marzenia i cele.

LESZEK KRUSZCZYŃSKI (Toruń)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]