Reklama

Liczba tygodnia

Liczba tygodnia

11.03.2019
Czyta się kilka minut
175,9 mln zł
T

To wynik 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas którego zbierano na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W ciągu ostatnich pięciu lat wzrost zebranych kwot podczas WOŚP był prawie dziesięciokrotnie szybszy niż w poprzedniej pięciolatce (w 2015 r. zebrano 53,1 mln zł, a w 2010 r. 39,4 mln zł). Podczas wszystkich poprzednich 26 Finałów WOŚP zebrała ponad 951 mln zł.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]