Reklama

Ładowanie...

LEKCJE CZYTANIA

29.10.2012
Czyta się kilka minut
Lekcje czytania w listopadzie
6

6 listopada o godz. 11.00 Wojciech Bonowicz czyta „Dobro i zło w Kościele” Jerzego Turowicza z uczniami I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim (lekcja jest częścią IX Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury i Sztuki Chrześcijańskiej Nadzieja.

8 listopada o godz. 10.00 Jerzy Franczak czyta „Zaproszenie na egzekucję” Vladimira Nabokova z uczniami VIII Prywatnego Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie.

15 listopada o godz. 12.00 Jerzy Franczak czyta „Sanatorium pod klepsydrą” Brunona Schulza z uczniami I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie.

15 listopada o godz. 11 Andrzej Franaszek czyta wiersze Zbigniewa Herberta w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jaworznie. O „Lekcjach...” czytajcie także na lekcjeczytania.tygodnik.com.pl

O  „Lekcjach...

906

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]