Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Kraina muzyki

Kraina muzyki

02.05.2014
Czyta się kilka minut
Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Państwa na kolejny, 53. już Muzyczny Festiwal w Łańcucie.
T

To wielkie wydarzenie artystyczne, mające swoją pozycję nie tylko w kraju, ale i w Europie. Każda jego odsłona jest wyjątkowa i niepowtarzalna, przeżywana przez wszystkich melomanów i znawców muzyki w sposób szczególny.
Jestem przekonany, że 53. Muzyczny Festiwal w Łańcucie, podobnie jak poprzednie, stanie się wielkim sukcesem organizatorów, w tym Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie. Po raz kolejny będzie to także sukces całego Podkarpacia. Nasze województwo jest postrzegane jako region innowacji, ale dzięki Festiwalowi kojarzone również jako miejsce o bogatych tradycjach muzycznych.
Co roku przepiękny, przepełniony zielenią Łańcut odwiedzają światowej sławy mistrzowie muzyki. W tym roku inaugurację uświetni koncert legendarnego hiszpańskiego artysty José Carrerasa, zaliczanego do najwybitniejszych współczesnych tenorów, który wraz z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Podkarpackiej dostarczy nam niepowtarzalnych wrażeń.
Wierzę, że tegoroczny Muzyczny Festiwal w Łańcucie pozwoli przenieść się w krainę muzyki oraz zaspokoi wszelkie gusta i oczekiwania, jakie Państwo z nim wiążą.

Władysław Ortyl, Marszałek Województwa Podkarpackiego

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]