Reklama

Ładowanie...

Konkurs wiedzy o finansach

03.05.2013
Czyta się kilka minut
Do wygrania 10 zestawów książek – wśród nich bestsellerowa biografia Steve’a Jobsa – oraz gadżety „Tygodnika Powszechnego”
W

Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na cztery poniższe pytania, a odpowiedzi wraz z danymi kontaktowymi
przesłać do nas: na adres e-maliowy tp@tygodnik.com.pl lub pocztą do siedziby redakcji „TP” ul. Wiślna 12, 31-007 Kraków

Na odpowiedzi czekamy do 29 czerwca! Wyniki i listę zwycięzców podamy 10 lipca 2013 r.

A
W jakim czasie należy zgłosić naszemu bankowi zagubienie karty?
1. Jak najszybciej.
2. Nie ma konieczności zgłaszania tego bankowi.
3. Nie ma znaczenia, kiedy to się zrobi.

B
W jakiej sytuacji nie możemy ogłosić tzw. upadłości konsumenckiej?
1. Gdy w okresie 2 lat zaciągnęliśmy więcej niż 1 kredyt.
2. Gdy kwota naszego zadłużenia jest niższa niż przewidziana w ustawie kwota 20 000 zł.
3. Gdy umowa o pracę została rozwiązana za porozumieniem stron.

...
1339

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]