Reklama

Konkurs dla Czytelników (2)

Konkurs dla Czytelników (2)

14.07.2014
Czyta się kilka minut
W którym klubie odbył się koncert Zbigniewa Seiferta, wydany potem przez Polskie Stowarzyszenie Jazzowe na płycie „Kilimanjaro”?
D

Dla dwóch osób, które najszybciej nadeślą odpowiedź, mamy podwójne zaproszenia na finał Konkursu im. Seiferta, który rozpocznie się 19 lipca o godz. 19.00 w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie (ul. Marii Konopnickiej 26).

Na odpowiedzi czekamy pod adresem tp@tygodnik.com.pl, w temacie wiadomości proszę wpisać: „Konkurs 29/14”. Regulamin konkursu znajduje się w internecie pod adresem tygodnik.com.pl/regulamin.

451

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]