Reklama

Kluby „Tygodnika Powszechnego”

Kluby „Tygodnika Powszechnego”

14.07.2014
Czyta się kilka minut
Aktualności
P

PROF. PIOTR KOSICKI W POZNANIU
Zapraszamy na spotkanie współorganizowane przez Klub „Tygodnika Powszechnego” w Poznaniu i Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Gościem spotkania będzie prof. Piotr Kosicki z University of Maryland. W dyskusji udział weźmie także dr Paweł Stachowiak, członek naszego klubu i pracownik WNPiD UAM.
Temat spotkania brzmi: „Wpływ Kościoła katolickiego na rozkład dyktatury komunistycznej w PRL. Kwestie oporu społecznego i pamięci zbiorowej”.
Zapraszamy w środę 16 lipca o godz. 13.00 w sali 125 Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM przy ul. Umultowskiej 89a w Poznaniu.
O KLUBACH
Więcej informacji na temat powyższych spotkań oraz działalności Klubów „TP” znaleźć można na stronie internetowej www.KlubTygodnika.pl. Zapraszamy do lektury naszych stałych rubryk, m....

1081

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]