Reklama

Ładowanie...

KLUB TYGODNIKA POWSZECHNEGO

15.03.2013
Czyta się kilka minut
Zaproszenia...
R

Rekolekcje klubowe z ks. Adamem Bonieckim
Zapraszamy na rekolekcje Klubów „Tygodnika Powszechnego” prowadzone przez ks. Adama Bonieckiego, które odbędą się w dniach 7-9 czerwca (piątek-niedziela) w Warszawie. W rekolekcjach udział wziąć może każdy! Formularz zgłoszeniowy oraz dodatkowe informacje na temat rekolekcji znajdują się na stronie: www.KlubTygodnika.pl/Rekolekcje
W Krakowie o kłamstwie
Krakowski Klub „Tygodnika Powszechnego” zaprasza na spotkanie z ks. dr. hab. Adamem Olszewskim pt. „Czym jest kłamstwo?”, które odbędzie się 24 marca 2013 r. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Herbewa (wejście od ul. Lubelskiej 29). Humanum est mentiri – „kłamstwo jest właściwe człowiekowi” – głosi dobrze znana łacińska sentencja. Ale właściwie skąd wiemy, kiedy dana wypowiedź może być uznana za kłamstwo? Czy jest możliwe podanie definicji...

1412

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]