Reklama

Ładowanie...

„Jestem” na Lednicy

„Jestem” na Lednicy

04.06.2018
Czyta się kilka minut
JAKUB KACZMARCZYK / PAP
C

Chrystus chce, żebyś stanął w środku Kościoła – mówił abp Grzegorz Ryś podczas spotkania młodzieży na Lednicy. Pod Bramę-Rybę przyjechało w tym roku około 85 tys. młodych. Tańczyli, słuchali konferencji, spowiadali się, wzajemnie obmywali sobie stopy. Tegoroczne hasło spotkania brzmiało „Jestem”. ©(P)

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]