Reklama

open eyes economic summit 2019

Jak dojechać i się nie zgubić

Jak dojechać i się nie zgubić

23.06.2009
Czyta się kilka minut
Samochodem trzeba dojechać do Rymanowa na trasie Krosno - Sanok. W Rymanowie, jadąc w stronę Sanoka trasą nr 98, po 4 km skręcamy w prawo na Sieniawę. Po 2 km, dojeżdżając w Sieniawie do skrzyżowania, skręcamy w lewo w drogę nr 889 na Bukowsko. Przejeżdżamy przez tamę na zbiorniku sieniawskim i po 3 km dojeżdżamy do skrzyżowania, na którym skręcamy w prawo w kierunku Puław. Przejeżdżamy przez wieś Pastwiska i po
5

5 km jesteśmy na miejscu. Do Rudawki Rymanowskiej dojechać też można autobusem PKS z Krosna w kierunku Puław lub Wisłoczka. Dotrzeć tutaj też można czerwonym szlakiem z Rymanowa Zdroju, idąc w kierunku Wisłoczka. Czas przejścia wynosi ok. 2 godz.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]