Reklama

Ładowanie...

„Gdzie jesteś? Rdz 3,9”

„Gdzie jesteś? Rdz 3,9”

16.11.2020
Czyta się kilka minut
Wystawa w Żydowskim Instytucie Historycznym im. Emanuela Ringelbluma w Warszawie 16 listopada 2020 – 25 kwietnia 2021
K

Kuratorzy wystawy: PAWEŁ ŚPIEWAK, PIOTR RYPSON we współpracy z ANNĄ DUŃCZYK-SZULC i AGNIESZKĄ OLSTEN

Aranżacja wystawy: ANETA FANER, MARCIN KWIETOWICZ

Opracowanie graficzne: JAKUB WOYNAROWSKI

Relacje czytają: MARTIN BUDNY, MATEUSZ DAMIĘCKI, MAGDALENA LAMPARSKA, JERZY RADZIWIŁOWICZ

Wystawie „Gdzie jesteś? Rdz 3,9” towarzyszy katalog, pod tym samym tytułem do 30.11 do pobrania bezpłatnie ze stron www.jhi.pl i www.ksiegarnianatlomackiem.pl.

Wystawę „Gdzie jesteś? Rdz 3,9” przygotowano w ramach upamiętnienia 80. rocznicy zamknięcia getta warszawskiego. Całość obchodów została dofinansowana ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa i Sportu.

Więcej informacji o wystawie i obchodach na www.jhi.pl

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]