Reklama

Fundacja „Tygodnika Powszechnego”

Fundacja „Tygodnika Powszechnego”

01.04.2014
Czyta się kilka minut
Otrzymany od Czytelników „TP” 1% podatku Fundacja Tygodnika Powszechnego przeznacza na pokrycie obowiązkowego wkładu własnego w finansowanie projektów kulturalnych i edukacyjnych.
il. Piotr Filipiuk
D

Dzięki temu pozyskuje wielokrotnie większe sumy w programach i konkursach dotacyjnych, a także od sponsorów i partnerów.
Dzięki „jednoprocentowej złotówce” i kolejnym złotówkom zdobytym z jej pomocą prowadzimy naszą działalność. Organizujemy festiwale: literacki – im. Josepha Conrada, historyczny – Wiek XX. Anamneses, planujemy kolejny – poświęcony nauce i duchowości – im. Mikołaja Kopernika. Trwają akcje „Lekcje czytania” i „Myślenie na Żywo”. Ukazują się dodatki „TP” – w 2013 r. „Światy Lutosławskiego”, cykle: „Conrad”, „Anamneses”, „Bezpieczne finanse” i „Polska się liczy” oraz wiele innych.
A sam „Tygodnik” może się rozwijać i unowocześniać, a przy tym pozostaje wciąż taki, na jakim zależy Czytelnikom.
1% dla Fundacji Tygodnika Powszechnego to strzał w dziesiątkę. KRS 0000 125 605

886

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]