Reklama

E-konto: nie daj się okraść

E-konto: nie daj się okraść

19.02.2013
Czyta się kilka minut
Logując się na stronie banku, sprawdź, czy jest to bezpieczne połączenie. Świadczy o tym ikona zamkniętej kłódki, która pojawia się w przeglądarce internetowej.
C

Chroń token lub listę haseł jednorazowych przed dostępem obcych.
W bezpiecznym miejscu przechowuj login i hasło do systemu.
Zawsze pamiętaj o wylogowaniu się po przeprowadzeniu operacji na koncie.
Nigdy nie odpowiadaj na e-maile proszące cię o podanie hasła czy loginu do konta. Banki nigdy takich próśb nie wysyłają.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]