Reklama

Dziś żyjemy razem...

Dziś żyjemy razem...

03.04.2017
Czyta się kilka minut
Fot. GETTY IMAGES
W

W sposób, jaki nigdy wcześniej nie był możliwy”, przypominają przywódcy Unii. Dotyczy to zwłaszcza młodych – swoboda podróżowania i studiowania sprawiła, że u kolejnych pokoleń, obok tożsamości narodowej, coraz bardziej liczy się przynależność do wspólnoty Europejczyków. Na zdjęciu: uczestnicy festiwalu muzycznego w Roskilde, Dania, 2011 r.

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]