Reklama

Dziękuję i przepraszam

Dziękuję i przepraszam

04.07.2006
Czyta się kilka minut
W tekście "Czarny czwartek, który wstrząsnął światem" (dodatek historyczny w "TP" nr 27/06) użyłem sformułowania: "wykorzystałem materiały zebrane przez dziennikarzy poznańskiej redakcji »Gazety Wyborczej«". Niestety, przez niedopatrzenie nie wymieniłem nazwisk dziennikarzy, z których materiałów korzystałem i którzy przez to są współautorami tekstu. DAINĘ KOLBUSZEWSKĄ, VIOLETTĘ SZOSTAK i PIOTRA BOJARSKIEGO za to niedopatrzenie bardzo przepraszam.
D

DARIUSZ JAWORSKI

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]