Reklama

Ładowanie...

Dziękuję i przepraszam

Dziękuję i przepraszam

04.07.2006
Czyta się kilka minut
W tekście "Czarny czwartek, który wstrząsnął światem" (dodatek historyczny w "TP" nr 27/06) użyłem sformułowania: "wykorzystałem materiały zebrane przez dziennikarzy poznańskiej redakcji »Gazety Wyborczej«". Niestety, przez niedopatrzenie nie wymieniłem nazwisk dziennikarzy, z których materiałów korzystałem i którzy przez to są współautorami tekstu. DAINĘ KOLBUSZEWSKĄ, VIOLETTĘ SZOSTAK i PIOTRA BOJARSKIEGO za to niedopatrzenie bardzo przepraszam.
D

DARIUSZ JAWORSKI

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]