Reklama

Dobro i empatia

Dobro i empatia

19.11.2012
Czyta się kilka minut
„TP”
J

Jestem waszym stałym czytelnikiem od tego roku, tj. od dnia, w którym miałem zaszczyt brać udział w Starym Mieście k. Konina w spotkaniu z ks. Adamem Bonieckim. Do dziś jestem pod wrażeniem mądrości i pogody ducha Księdza. Jego postawa jest dla mnie szczytem ludzkiego dobra i empatii dla innych. Zazdroszczę też Księdzu jego opanowania, spokoju i siły fizycznej, która pozwala na odbywanie tylu spotkań w całym kraju. Podzielam Jego poglądy wyrażane w cotygodniowych felietonach, krótkich, ale jakże bogatych w treści. Ksiądz Adam w moim panteonie mądrych Polaków jest sąsiadem Księży Tischnera i Życińskiego. Proszę o przekazanie Księdzu serdecznych pozdrowień od wiernego czytelnika. Pozdrawiam też wszystkich, dzięki którym tak mądre pismo jest wydawane.

796

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]