Reklama

Do biegu, gotowi, start!

Do biegu, gotowi, start!

06.05.2019
Czyta się kilka minut
TOMASZ PIETRZYK / AGENCJA GAZETA
W

W roku szkolnym 2018/19 odpłatne zajęcia sportowe finansuje swoim dzieciom 57 proc. polskich rodzin, więcej niż kiedykolwiek wcześniej w ostatnich 20 latach – donosi CBOS. Po latach zaniedbań w szkołach wraca do łask wychowanie fizyczne. Od biegania przez kajaki po narciarstwo klasyczne, w miastach i na wsi – dla dorastającego dziś pokolenia sport staje się stylem życia. Na zdjęciu: Wrocławskie Święto Rowerzysty, czerwiec 2018 r.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]