Reklama

Dni Tischnerowskie 2005

Dni Tischnerowskie 2005

15.05.2005
Czyta się kilka minut
W pierwszych dnia maja 2005 r. odbyły się w Krakowie (po raz piąty) i w Poznaniu (po raz drugi) Dni Tischnerowskie. Były Msze, przeglądy filmów, wykłady - m.in. abpa Józefa Życińskiego w cyklu Colloquia Tischneriana - i dyskusje, a także wręczenie Nagród im. ks. Józefa Tischnera. W kolejnych numerach będziemy prezentować dorobek intelektualny Dni, których "Tygodnik" był tradycyjnie patronem medialnym.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]