Reklama

Ładowanie...

Dla młodych lwowian

Dla młodych lwowian

09.05.2004
Czyta się kilka minut
Ruch “Światło-Życie", wzorem lat ubiegłych, planuje zorganizować latem tego roku obóz wypoczynkowo-edukacyjny w okolicach Lwowa dla blisko 300 dzieci i młodzieży z Archidiecezji Lwowskiej. Program spotkań jest bogaty w treści religijne i patriotyczne - chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na dobrych chrześcijan, pielęgnujących w rodzinach wartości religijne i narodowe. Kultywując język ojców i praojców tworzymy dzisiejszą historię Lwowa, w którym pozostaliśmy.
N

Niestety nie poradzimy sobie finansowo ze zorganizowaniem wypoczynku. Rodzice dzieci też nie mogą nas wesprzeć. Wszystkim, którzy chcieliby pomóc w zebraniu 3 tys. zł, prosimy o wpłaty na konto:

Caritas Archidiecezji w Lubaczowie, bank PeKaO SA I o/Lubaczów,

nr 10701496-1397-2221-0100, z dopiskiem “ks. Marek Niedźwiecki - Lwów".

Dziękujemy już teraz za wszelką okazaną pomoc.

Ks. MAREK NIEDŹWIECKI, diecezjalny duszpasterz młodych w parafii katedralnej p.w. Wniebowzięcia NMP we Lwowie

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]