Reklama

Dla młodych lwowian

Dla młodych lwowian

09.05.2004
Czyta się kilka minut
Ruch “Światło-Życie", wzorem lat ubiegłych, planuje zorganizować latem tego roku obóz wypoczynkowo-edukacyjny w okolicach Lwowa dla blisko 300 dzieci i młodzieży z Archidiecezji Lwowskiej. Program spotkań jest bogaty w treści religijne i patriotyczne - chcemy, aby nasze dzieci wyrosły na dobrych chrześcijan, pielęgnujących w rodzinach wartości religijne i narodowe. Kultywując język ojców i praojców tworzymy dzisiejszą historię Lwowa, w którym pozostaliśmy.
N

Niestety nie poradzimy sobie finansowo ze zorganizowaniem wypoczynku. Rodzice dzieci też nie mogą nas wesprzeć. Wszystkim, którzy chcieliby pomóc w zebraniu 3 tys. zł, prosimy o wpłaty na konto:

Caritas Archidiecezji w Lubaczowie, bank PeKaO SA I o/Lubaczów,

nr 10701496-1397-2221-0100, z dopiskiem “ks. Marek Niedźwiecki - Lwów".

Dziękujemy już teraz za wszelką okazaną pomoc.

Ks. MAREK NIEDŹWIECKI, diecezjalny duszpasterz młodych w parafii katedralnej p.w. Wniebowzięcia NMP we Lwowie

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]