Reklama

Ładowanie...

Deklaracja Europejska

Deklaracja Europejska

27.07.2003
Czyta się kilka minut
Jesteśmy przekonani, że przyszłość Europy powinna być budowana na prawdzie chwalebnej i gorzkiej, na uznaniu zasług i wyznaniu win, na zobowiązaniu do wspólnego działania dla dobra wszystkich Europejczyków, a także całej ludzkości. Nasze przekonania wyrażamy w formie krótkiej deklaracji opublikowanej jako “Moja preambuła", autorstwa Stefana Wilkanowicza, w “TP" nr 26/2003. Tych, którzy te przekonania podzielają, zapraszamy do jej podpisywania.
N

Niech służy dobru Europy.

Podpisy przesyłać można na adres: Fundacja Kultury Chrześcijańskiej Znak", ul. Kościuszki 37, 30-105 Kraków; fundacja@znak.com.pl; fax: 0-12, 61-99-502.

JAN KUŁAKOWSKI, TADEUSZ MAZOWIECKI, STEFAN WILKANOWICZ

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]