Reklama

Copernicus Festival 2020

Copernicus Festival 2020

18.05.2020
Czyta się kilka minut
J

Jak ogłosiliśmy na zakończenie poprzedniej edycji, tegoroczny Copernicus Festival zostanie poświęcony fenomenowi czasu. W związku z pandemią COVID-19 odbędzie się on wyłącznie w internecie. Będzie miał także wyjątkowo dwie odsłony: w dniach 19-24 maja odbędzie się specjalna edycja zatytułowana „Czas zarazy” – jej program prezentujemy obok. Główna, pełnowymiarowa edycja będzie mieć miejsce jesienią.

Wszystkie wydarzenia festiwalowe oglądać można na kanale youtube.com/CopernicusCenter. Wiele z nich transmitowanych będzie na żywo z naszego studia, a z naszymi gośćmi łączyć będziemy się online. Widzowie będą mogli uczestniczyć w dyskusjach: zadawać pytania w komentarzach w czasie transmisji, które przekażemy naszym gościom. Wszystkie wyemitowane materiały będą stale dostępne, także po zakończeniu transmisji.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń festiwalowych i najbardziej aktualną wersję programu znaleźć można na stronie copernicusfestival.comTam też znajdują się katalogi i materiały wideo dotyczące wszystkich poprzednich edycji.

Zespół Copernicus Festival

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]