Reklama

Ładowanie...

Copernicus Festival 2020

Copernicus Festival 2020

18.05.2020
Czyta się kilka minut
J

Jak ogłosiliśmy na zakończenie poprzedniej edycji, tegoroczny Copernicus Festival zostanie poświęcony fenomenowi czasu. W związku z pandemią COVID-19 odbędzie się on wyłącznie w internecie. Będzie miał także wyjątkowo dwie odsłony: w dniach 19-24 maja odbędzie się specjalna edycja zatytułowana „Czas zarazy” – jej program prezentujemy obok. Główna, pełnowymiarowa edycja będzie mieć miejsce jesienią.

Wszystkie wydarzenia festiwalowe oglądać można na kanale youtube.com/CopernicusCenter. Wiele z nich transmitowanych będzie na żywo z naszego studia, a z naszymi gośćmi łączyć będziemy się online. Widzowie będą mogli uczestniczyć w dyskusjach: zadawać pytania w komentarzach w czasie transmisji, które przekażemy naszym gościom. Wszystkie wyemitowane materiały będą stale dostępne, także po zakończeniu transmisji.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń festiwalowych i najbardziej aktualną wersję programu znaleźć można na stronie copernicusfestival.comTam też znajdują się katalogi i materiały wideo dotyczące wszystkich poprzednich edycji.

Zespół Copernicus Festival

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]