Reklama

Bursa i Stachura w Londynie

Bursa i Stachura w Londynie

07.05.2016
Czyta się kilka minut
W sobotę 7 maja Michał Olszewski prowadził lekcję czytania w Londynie.
Źródło: wolne zasoby
N

Na zaproszenie Szkoły Polskiej przy Ambasadzie RP w stolicy Anglii rozmawiał z młodzieżą o poezji – tematem dyskusji będą „Fiński nóż” Andrzeja Bursy i „Biała lokomotywa” Edwarda Stachury.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]