Reklama

Biegamy w Polsce

Biegamy w Polsce

19.10.2014
Czyta się kilka minut
Ostatni weekend października
2

25.10 W TUCHOLI (woj. kujawsko-pomorskie) zostanie rozegrany V Bieg św. Huberta na dystansie 15 km.

25.10 W GDAŃSKU o godzinie 12.00 startuje impreza Gdańsk Biega. Dystanse to 3,3 lub 6 km, z czego część trasy prowadzi po plaży.

26.10 W KRAKOWIE startuje 1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Początek biegu o godzinie 11.00 na Starym Mieście. Zapisy potrwają do 25.10 do godziny 20.00.

26.10 W TCZEWIE zostanie rozegrany III Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły. Dystans półmaratonu, czyli 21,097 km. Start o godzinie 11.00.

26.10 W PARKU SKARYSZEWSKIM w Warszawie można pobiec w biegu na 10 km, Praska Dycha.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]