Szanowny Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczyna obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym informujemy, że wprowadziliśmy zmiany w Regulaminie Serwisu i Polityce Prywatności. Prosimy o poświęcenie kilku minut, aby się z nimi zapoznać. Możliwe jest to tutaj.

Rozumiem

Reklama

Wydanie specjalne "Polska Żydowska"

Biegamy w Polsce

Biegamy w Polsce

19.10.2014
Czyta się kilka minut
Ostatni weekend października
2

25.10 W TUCHOLI (woj. kujawsko-pomorskie) zostanie rozegrany V Bieg św. Huberta na dystansie 15 km.

25.10 W GDAŃSKU o godzinie 12.00 startuje impreza Gdańsk Biega. Dystanse to 3,3 lub 6 km, z czego część trasy prowadzi po plaży.

26.10 W KRAKOWIE startuje 1. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Początek biegu o godzinie 11.00 na Starym Mieście. Zapisy potrwają do 25.10 do godziny 20.00.

26.10 W TCZEWIE zostanie rozegrany III Bieg Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły. Dystans półmaratonu, czyli 21,097 km. Start o godzinie 11.00.

26.10 W PARKU SKARYSZEWSKIM w Warszawie można pobiec w biegu na 10 km, Praska Dycha.

Czytasz ten tekst bezpłatnie, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]