Reklama

Ładowanie...

13 - 20 września 2010

21.09.2010
Czyta się kilka minut
Mrożek na XXI wiek
W

Wydawnictwo Literackie zaprasza 23 i 24.09. do Warszawy, a 25 i 26.09. do Krakowa na festiwal "Mrożek na XXI wiek" z okazji jego 80. urodzin. Ukazał się I tom "Dzienników" pisarza. W Bibliotece UW zostanie otwarta wystawa poświęcona autorowi. W Teatrze Współczesnym w Warszawie i PWST w Krakowie aktorzy czytać będą jego dzieła. Szczegóły: www.wydawnictwoliterackie.pl

Avant Art Festival

W dniach 24-26.09. i 1-4.10. we Wrocławiu odbędzie się muzyczno-teatralny Avant Art Festival nastawiony na prezentację nowej sztuki norweskiej. Wystąpią m.in. Maja Ratkje, Arve Henriksen, Jono El Grande. Informacje: www.avantfestival.pl

Festiwal Skrzyżowanie Kultur

W dniach 26.09. - 2. 10. w warszawskiej Estradzie odbędzie się festiwal world music. Wystąpią

m.in....

2295

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej 
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum.

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]