Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

04.02.2013
Czyta się kilka minut
9 – 15 II
N

Niedziela z... Jerzym Radziwiłowiczem

Blok programowy, Polska 2013, TVP Kultura, niedziela 10 II, od 17.15

Aktor, świętujący właśnie jubileusz czterdziestolecia pracy twórczej, będzie gościem studia TVP Kultura. Z tej okazji przypomniany zostanie spektakl „Czajka” (1975) Ireny Wollen, w którym Radziwiłowicz wcielił się w rolę Trieplewa, oraz film „Ryś” (1981) Stanisława Różewicza, w którym zagrał znakomitą rolę księdza Konrada.

Chłopiec na rowerze

Dramat, reż. Jean-Pierre i Luc Dardenne, Belgia/Francja/Włochy 2011, Canal+, wtorek 12 II, 21.00, Canal+ Film, 00.30

Duet belgijskich reżyserów od lat historiom rozgrywającym się na społecznych nizinach nadaje wymiar przypowieści. Tym razem bracia Dardenne sięgają po współczesną baśń: porzucony przez ojca chłopiec trafia pod opiekę sąsiadki, która...

2435

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]