Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

22.10.2012
Czyta się kilka minut
27 X – 2 XI
W

Wszystko o mojej babci

Dokumentalny, reż. Mahmoud Kaabour, Zjednoczone Emiraty Arabskie/Katar/Liban 2011, Planete, sobota 27 X, 20.45

Mieszkająca w Bejrucie osiemdziesięciotrzyletnia Teta to paląca sziszę pełna wigoru dama i niekoronowana głowa rodziny. Skupia wokół siebie wszystkie pokolenia, z duchami zmarłych włącznie. Jej wnuk Mahmoud przybywa z Kanady, by nakręcić film o babci w obawie, że mogą to być ostatnie chwile jej życia. Sędziwa Teta ma jednak zupełnie inne plany.

Niedziela z... Mariuszem Grzegorzkiem

Blok programowy, Polska 2012, TVP Kultura, niedziela 28 X, od 17.20

Jest reżyserem filmowym i teatralnym, wykładowcą, a od tego roku rektorem łódzkiej „filmówki”. Jego twórczość posiada charakterystyczny, autorski stempel. Rozmowom z Grzegorzkiem towarzyszyć będzie pokaz jego etiudy...

2597

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]