Reklama

ZOBACZYĆ WARTO

ZOBACZYĆ WARTO

07.05.2012
Czyta się kilka minut
12 - 18 maja 2012
3

37. Gdynia Film Festival

Gala, Polska 2012, TVP 2, sobota 12 V, cz. 1: 18.50, cz. 2: 22.20, TVP Kultura: 20.50

„W ciemności” czy „Sponsoring”? Nowy film Marka Koterskiego, Przemysława Wojcieszka, Piotra Trzaskalskiego czy Marcina Krzyształowicza? A może biografia lidera „Paktofoniki”, autorstwa Leszka Dawida? Podczas transmisji z rozdania nagród festiwalu w Gdyni poznamy tegorocznego zdobywcę Złotych Lwów wybranego przez międzynarodowe jury. W przerwie między dwiema częściami gali TVP Kultura przedstawi debatę na temat kondycji festiwalu i najnowszego polskiego kina.

Niedziela z... Markiem Niedźwieckim

Blok programowy, TVP Kultura, niedziela 13 V, od 17.20

Najbardziej charakterystyczny głos Programu 3 Polskiego Radia, przez 25 lat twórca kultowej Listy Przebojów „Trójki”, do której powrócił przed...

2568

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]