Reklama

Zagrożenia dla polityki regionalnej

Zagrożenia dla polityki regionalnej

01.06.2014
Czyta się kilka minut
Kolejna perspektywa finansowa Unii Europejskiej na lata 2020–2027 jest sporym zagrożeniem dla finansowania polityki regionalnej.
J

Jeżeli nie znajdziemy nowych sposobów finansowania rozwoju, grozi nam nagłe obniżenie dostępnych środków na finansowanie infrastruktury, wsparcia dla przedsiębiorstw czy podnoszenia kwalifikacji na rynku pracy. Szczególnie bolesne może być to w województwach rozwijających się najdynamiczniej, w tym w Małopolsce. Musimy już dziś szukać nowych rozwiązań.

Dr Piotr Żuber, Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]