Reklama

WIDEO: "Polska Historia. Będzie się działo!" w Szczebrzeszynie

WIDEO: "Polska Historia. Będzie się działo!" w Szczebrzeszynie

03.12.2015
Czyta się kilka minut
Zapraszamy na wideo z kolejnego spotkania z cyklu, które odbyło się w poniedziałek 23 listopada w Zespole Szkół nr 2 im. dr. Zygmunta Klukowskiego w Szczebrzeszynie. Prof. dr hab. Dariusz Libionka z Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk wygłosił wykład pt. "Doktor Zygmunt Klukowski - lekarz, bibliofil, historyk"
W

W wykładzie wzięli udział uczniowie Zespołu Szkół nr 2 im. dr. Zygmunta Klukowskiego w Szczebrzeszynie. Zapraszamy do wysłuchania fragmentów tego spotkania.


Więcej o akcji „Polska Historia. Będzie się działo!" 

 

 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]