Reklama

WIDEO: Wykład "Felczak i Wereszycki – historycy wyklęci"

WIDEO: Wykład "Felczak i Wereszycki – historycy wyklęci"

12.12.2015
Czyta się kilka minut
„Polska historia. Będzie się działo!” to spotkania dla licealistów, prowadzone przez wybitnych historyków, którzy w niestandardowy sposób pokazują lokalną historię i jej bohaterów
Logo cyklu "Polska Historia. Będzie się działo!"
W

Wykład odbył się 11 grudnia 2015 o godz. 12.00 w Collegium Witkowskiego UJ. Towarzyszył uroczystości wręczenia Nagrody im. Henryka Wereszyckiego i Wacława Felczaka. Wygłosiła go dr Elżbieta Orman z Uniwersytetu Jagiellońskiego, a wzięli udział licealiści I LO i V LO w Krakowie.
 

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]