Reklama

WARTO ZOBACZYĆ W TV

WARTO ZOBACZYĆ W TV

31.03.2014
Czyta się kilka minut
05 – 11 IV
N

Najświętsza Panienka, Koptowie i ja
Dokumentalny, reż. Namir Abdel Messeeh, Francja/ /Katar 2011, TVP Kultura, sobota 5 IV, 12.40
W przededniu Arabskiej Wiosny urodzony we Francji młody reżyser o egipskich korzeniach postanawia wyjechać z kamerą do kraju przodków. Planuje zrealizować dokument na temat objawień maryjnych wśród tamtejszej mniejszości koptyjskiej, ale efektem podróży będzie film wyrażający przede wszystkim rozdartą tożsamość jego twórcy.

Układ zamknięty
Dramat sensacyjny, reż. Ryszard Bugajski, Polska 2013, Canal+, sobota 5 IV, 21.00, czwartek 10 IV, 22.55
Jeden z najbardziej dyskutowanych polskich filmów ostatnich lat powstał na podstawie autentycznych zdarzeń i został sfinansowany wyłącznie ze środków prywatnych. Trzech biznesmenów pada ofiarą skorumpowanego aparatu państwowego....

1996

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]