Reklama

Ładowanie...

Warto zobaczyć

06.12.2021
Czyta się kilka minut
W

Watch Docs

Festiwal online, MOJEeKINO, 10-19 XII

21. edycja festiwalu Prawa Człowieka w Filmie odbędzie się w wersji hybrydowej. Otworzy go kręcony na gorąco dokument „Sędziowie pod presją” Kacpra Lisowskiego, o niszczeniu niezawisłości sądów w dzisiejszej Polsce. Będą też sekcje „Białoruś. Przykręcanie śruby”, „W cieniu czerwonej gwiazdy” czy „Ziemia nomadów”.

Złe baśnie

Dramat, reż. Damiano D’Innocenzo, Fabio D’Innocenzo, Włochy 2020, HBO GO, od 11 XII

Młodzi bracia D’Innocenzo wbrew swemu nazwisku penetrują mroczne rejony dzieciństwa. Na przykładzie niezamożnej rodziny z rzymskiego przedmieścia opowiadają o tym, jak bardzo niebaśniowe staje się dorastanie za sprawą sfrustrowanych, przemocowych dorosłych. Film otrzymał nagrodę za scenariusz na Berlinale.

Notturno

Dokumentalny, reż. Gianfranco Rosi,...

1681

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny + karnet filmowy
90,00 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp roczny + karnet filmowy
260,00 zł

540 zł 280 zł taniej (od oferty "10 dni" na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum + prezent: Karnet na 10 filmów Krakowskiego Festiwalu Filmowego VOD

Dostęp 10 dni
15,00 zł

Przez 10 dni (to nawet 3 kolejne wydania pisma) będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]