Reklama

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

27.09.2021
Czyta się kilka minut
G

Gorbaczow. Raj

Dokumentalny, reż. Witalij Manski, Łotwa / Czechy 2020, Canal+ Dokument, 1 X, 20.00

Po „Świadkach Putina” rosyjski dokumentalista przygląda się byłemu prezydentowi ZSRR z tak bliska, jak to możliwe. Jeden z najważniejszych architektów światowego ładu w XX wieku gości filmowca w swoim wielkim pustym domu, rozmawiając z nim o kluczowych decyzjach politycznych i o sprawach bardziej ludzkich.

Klasa pana Bachmanna

Dokumentalny, reż. Maria Speth, Niemcy 2021, vod.mdag, do 2 X, liczba e-biletów ograniczona

Inna szkoła jest możliwa – niestety, jeszcze nie u nas. Tytułowy bohater to odchodzący za moment na emeryturę nauczyciel z niemieckiego miasteczka, który ma pod opieką głównie dzieci imigrantów. Jego usposobienie oraz metody edukacyjno-wychowawcze sprawiają, że uczniowie mogą się rozwijać i czuć jak w domu. Srebrny...

1911

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]