Reklama

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

03.05.2021
Czyta się kilka minut
Kadr z filmu "Moja młodsza siostra"
M

Moja młodsza siostra

Dramat, reż. Stéphanie Chuat, Véronique Reymond, Szwajcaria 2020, Cinemax2, 8 V, 20.30, 9 V, 9.15

Na czym polega tajemnicza więź, która łączy bliźniacze rodzeństwo nawet w dorosłym wieku? Kiedy Lisa (Nina Hoss) dowiaduje się o ciężkiej chorobie brata – znanego aktora teatralnego (Lars Eidinger), powraca z zagranicy do rodzinnego Berlina. Próbuje zachęcić Svena, by nie rezygnował z grania, nawet za cenę jej życia osobistego.

Time

Dokumentalny, reż. Garrett Bradley, USA 2020, Prime Video

Nominowany do Oscara dokument to inne, bardziej intymne spojrzenie na przestępczość Afroamerykanów. Opowiada o heroicznej walce, jaką podejmuje żona skazanego na 60 lat kryminalisty, żeby zmniejszono mu wyrok. Fox Rich pragnie także uchronić synów przed powieleniem rodzicielskich błędów, a swą historią dać wsparcie kobietom w...

1856

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]