Reklama

Warto zobaczyć

Warto zobaczyć

01.03.2021
Czyta się kilka minut
H

Herstorie na Dzień Kobiet

Przegląd filmowy, Ninateka, 4-8 III

HERDocs – festiwal dokumentów kręconych przez kobiety i o kobietach – zaprezentuje bezpłatnie zestaw filmów pełno- i krótkometrażowych. Warto zwrócić uwagę szczególnie na „Powrót Kate Nash” Amy Goldstein, czyli intymny portret angielskiej wokalistki i jej drogi do niezależności, oraz „Ona Ona Ja” Carlotty Kittel, będący próbą rodzinnej psychoterapii za pośrednictwem kamery....

3892

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Masz już konto? Zaloguj się 

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Jeśli założysz bezpłatne konto, możesz za darmo czytać 3 płatne teksty miesięcznie. Wykup dostęp, by czytać bez limitu najnowsze wydanie i numery archiwalne od 2003 roku! 

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]