Reklama

W SKRÓCIE

W SKRÓCIE

12.08.2012
Czyta się kilka minut
7 – 10 VIII
P

Płocka Vistula Folk. W dniach 15-19 sierpnia odbędzie się w Płocku Vistula Folk Festival, nawiązujący do tradycji Ogólnopolskiego Festiwalu Folkloru i Sztuki Ludowej, istniejącego w tym mieście w latach 1967–1980. Oprócz zespołów płockich, w tym roku na festiwalu wystąpią goście z Bułgarii, Cypru, Dagestanu, Łotwy i Serbii.
Szczegóły: www.pokis.pl

Wielkopolskie „Integracje”. W dniach 13-19 sierpnia w Poznaniu, Swarzędzu, Lesznie i Wronkach odbywać się będzie XII Światowy Przegląd Folkloru „Integracje”, prezentujący zespoły muzyczne i taneczne z Kanady, Niemiec, Polski, Serbii, Słowacji i Rumunii.
Szczegóły: www.festiwal.awf.poznan.pl

690

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]