Reklama

Tygodniczek

Tygodniczek

28.05.2007
Czyta się kilka minut
Specjalny dodatek "TP" wydany z okazji Dnia dziecka. A w nim:
  • Rozmowa 9-letniej Marty Piotrowskiej-Ślusarczyk z ks. Adamem Bonieckiem o "całym świecie"
  • Aktorka Maja Ostaszewska opowiada o swoim dzieciństwie (w cyklu Joanny Olech "Między magią a owsianką"),
  • ...a poetka Jolanta Stefko o "bohaterze swojego dzieciństwa", czyli Sindbadzie Żeglarzu.
  • Michał Olszewski pisze instrukcję obsługi niemowlaka
  • Wichajster zamieszcza "opowieść Kota Bazgrota, czyli skąd się wzięły litery" oraz inne wierszyki z pisma "Grochówka" (lektura raczej dla bardzo młodych czytelników "TP").

Zapraszamy dzieci i dorosłych!

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]