Reklama

Turowicz na nowy wiek

Turowicz na nowy wiek

26.11.2012
Czyta się kilka minut
Za tydzień w „Tygodniku Powszechnym” wydanie specjalne, poświęcone Jerzemu Turowiczowi.
Fot. Adam Bujak / ARCHIWUM JERZEGO TUROWICZA
9

9 grudnia, niedziela, m.in.:
godz. 10.15 odsłonięcie tablicy pamiątkowej na domu przy ul. Sobieskiego 7
godz. 12.00 w Teatrze Słowackiego wyjątkowy Salon Poezji Anny Dymnej. „Wiersze u Turowicza” – czytają Irena Jun i Krzysztof Zawadzki, śpiewa Anna Szałapak, grają Tomasz Góra – skrzypce, Jacek Bylica – fortepian. Prezentacja jubileuszowego znaczka pocztowego z wizerunkiem Redaktora, wydanego przez Pocztę Polską.
godz. 18.00 w sali konferencyjnej budynku HERBEWO (wejście od ul. Lubelskiej 29) spotkanie w Klubie „Tygodnika”. Z ks. bp. Grzegorzem Rysiem rozmawia Michał Okoński.

10 grudnia, poniedziałek:
godz. 9.00 uroczyste przekazanie księgozbioru Jerzego Turowicza Bibliotece Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II, połączone z wystawą, Biblioteka UPJPII, Kraków, ul....

1046

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]