Reklama

Troska jest obowiązkiem

Troska jest obowiązkiem

01.04.2013
Czyta się kilka minut
„TP” 10/13
W

Wreszcie ktoś, kto cieszy się zasłużonym autorytetem, jest członkiem Kościoła katolickiego i osobą duchowną, wyraził trafnie to, co myśli wielu katolików w Polsce. Jeśli powstałaby inicjatywa, może z udziałem szanowanych ludzi kultury, wystosowania listu popierającego treści zawarte w tekście O.Wiśniewskiego do hierarchów polskiego Kościoła, bardzo chętnie go poprę. Troska o Kościół jest naszym obowiązkiem, również wyrażenie opinii, gdy dzieje sie źle. Uważam, że można porozumieć się i wyrazić to w kulturalny, spokojny i rzeczowy sposób.

583

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, trzymiesięczny lub roczny.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]