Reklama

„TP" w Szalegowie

„TP" w Szalegowie

06.06.2007
Czyta się kilka minut
W artykule "O pamięci pamięci", autorstwa Anny Łabuszewskiej ("TP" nr 20/07), wątek o wiosce Szalegowo w rejonie Oriczewskim koło Wiatki został zaczerpnięty z publikacji Nadieżdy Gorbań "Czy o nikim nie zapomniano?", z gazety "Wiatskij Nabludatiel" z 18 maja 2007 r. W artykule Łabuszewskiej nie znalazło się powołanie na tekst pani Nadieżdy Gorbań, za co Autorkę przepraszamy.
R

REDAKCJA "TP"

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]