Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

27.07.2020
Czyta się kilka minut
W

W związku z opublikowaniem w dniu 29 czerwca 2020 roku artykułu pt. „Komu zabrakło kultury” autorstwa Dariusza Kosińskiego informujemy, że nie jest prawdą, jakoby „strona rządowa” wydała polecenie zdjęcia prac Natalii LL w Muzeum Narodowym w Warszawie.
Anna Pawłowska-Pojawa, dyrektor Centrum Informacyjnego Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Prawo Prasowe zabrania nam ustosunkowania się do powyższego sprostowania w momencie jego publikacji. Uczynimy to za tydzień.
Redakcja „Tygodnika Powszechnego”

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]