Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

– Dyrektor Centrum Informacyjnego MKiDN
25.03.2019
Czyta się kilka minut
N

Nieprawdziwa jest informacja podana w „Tygodniku Powszechnym” z dnia 20 02 2019 r., że minister kultury nie przedłużył dyrektorowi Muzeum POLIN kontraktu. Zgodnie z regulaminem, kadencja dyrektora jest 5-letnia, a powołanie nowego dyrektora odbywa się w drodze konkursu, który ogłaszają trzy podmioty współprowadzące – Minister KiDN, m. st. Warszawa oraz Stowarzyszenie ŻIH.

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]