Reklama

Sprostowanie

Sprostowanie

09.10.2006
Czyta się kilka minut
W tekście mojego autorstwa "Jak profesjonalnie kochać ludzi" (dodatek w "TP" nr 40/06) pojawił się błąd. W czasie prac  redakcyjnych cytat dotyczący tradycji polskich społeczników, pochodzący z pracy Ilony Iłowieckiej-Tańskiej, stał się integralną częścią mojego tekstu - bardzo serdecznie czytelników i autorkę doskonałej pracy na temat tradycji społecznikowskich. Za to przepraszam.
P

PIOTR FRĄCZAK

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Dodaj komentarz

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]