Reklama

Ładowanie...

Przekaż datek i wesprzyj działalność Fundacji Tygodnika Powszechnego

Przekaż datek i wesprzyj działalność Fundacji Tygodnika Powszechnego

01.08.2018
Czyta się kilka minut
Przekaż darowiznę na działalność Fundacji Tygodnika Powszechnego, która dba o dziedzictwo i wspiera rozwój „Tygodnika Powszechnego”. Możesz wesprzeć nasze działania wykorzystując opcje płatności online FaniPay lub przelewu tradycyjnego, a także, w odpowiednim okresie roku, przekazania 1% podatku.
J

Jak możesz nas wspierać?

(by przejść do szybkich płatności, zjedź na koniec artykułu)

Wspieraj z FaniMani, nie wydając ani grosza
Przekazuj darowizny, dokonując zakupów online. Procent kwoty za Twoje zakupy zostanie przekazany na naszą organizację. Przejdź na stronę fanimani.pl i dowiedz się więcej!

Przelew tradycyjny
Darowizny można wpłacać na konto:
Fundacja Tygodnika Powszechnego
ul. Dworska 1C/LU 3-4
30-314 Kraków
Santander Bank Polska S.A.
numer konta: 31 1910 1048 2006 1845 1121 0001

IBAN: PL31191010482006184511210001
przelew w USD: PL17109000880000000141402432
przelew w EUR: PL8010900088000000014140 2365
SWIFT: WBKPPLPP

Szybkie płatności z FaniPay
Skorzystaj z widżetu na końcu artykułu. Wybierz kwotę, którą chcesz wpłacić i dokonaj szybkiego przelewu.

Dostępne formy płatności: 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online drogą elektroniczną jest Blue Media S.A. Zobacz regulamin wpłat


 

Fundacja Tygodnika Powszechnego posiada status organizacji pożytku publicznego, co oznacza, że raz do roku możesz przeznaczyć na jej działalność 1% podatku, wpisując w rozliczeniu rocznym w odpowiedniej rubryce nr KRS: 0000125605. Przekazywane przez cały rok darowizny można następnie odliczyć w zeznaniu rocznym PIT od podstawy opodatkowania (do 6% dochodu).

Dzięki Wam „Tygodnik” zachowuje niezależność, szczególnie teraz – w dobie kryzysu zaufania, inflacji, w niełatwych dla swobodnej myśli czasach.

Ks. Adam Boniecki

Tworzysz Fundację Tygodnika Powszechnego razem z nami! Dzięki Tobie od lat możemy organizować wydarzenia i festiwale kulturalne i naukowe oraz akcje społeczne promujące czytelnictwo. Wspierając Fundację, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność - warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Działamy po to, by stworzyć przestrzeń dla ludzi ciekawych świata, historii, literatury i nauki. Tworzymy ją dla Ciebie i z Tobą.

Sprawdź na jakie działania przeznaczamy Twoje darowizny >>


 

Materiał promocyjny został współfinansowany ze środków finansowych pochodzących z 1% podatku dochodowego od osób fizycznych.


Zapraszamy także do współpracy instytucje zainteresowanie sponsorowaniem naszych działań, za co odwdzięczymy się świadczeniami promocyjnymi i reklamowymi.

Dziękujemy!

Fundacja Tygodnika Powszechnego

Ten materiał jest bezpłatny, bo Fundacja Tygodnika Powszechnego troszczy się o promowanie czytelnictwa i niezależnych mediów. Wspierając ją, pomagasz zapewnić "Tygodnikowi" suwerenność, warunek rzetelnego i niezależnego dziennikarstwa. Przekaż swój datek:

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]