Reklama

Ładowanie...

Prośba o pomoc dla Rafała

29.07.2013
Czyta się kilka minut
Rodzice Marta i Jan Kacprzak: Prosimy o pomoc na dalsze leczenie i rehabilitację naszego syna Rafała, lat 29.
W

W wieku dwóch lat przeżył ciężkie wirusowe zapalenie mózgu. Okrutna choroba pozostawiła postępujący niedowład czterokończynowy, padaczkę i wiele innych chorób na skutek niedotlenienia mózgu. W marcu 2004 r. syn został potrącony na przejściu dla pieszych przez samochód. Doznał złamania prawej stopy i stłuczenia podudzia. Występuje obrzęk i sinica całej stopy. Na skutek silnego uderzenia powstała przewlekła zakrzepica żył biodrowych prawej stopy. Syn w swoim życiu zaznał wiele bólu i cierpienia. Wymaga do końca życia leczenia, rehabilitacji i troskliwej opieki osób trzecich. Nasze skromne dochody nie dają możliwości pokrycia kosztów leczenia i rehabilitacji. Sami wymagamy leczenia i opieki, dlatego szukamy pomocy. Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o skromne wsparcie.

Wszystkie wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685...

1260

DZIĘKUJEMY, ŻE NAS CZYTASZ!

Żeby móc dostarczać Ci więcej tekstów najwyższej dziennikarskiej próby, prosimy Cię o wykupienie dostępu. Wykup i ciesz się nieograniczonym zasobem artykułów „Tygodnika”!

Masz już konto? Zaloguj się

Dostęp trzymiesięczny
69,90 zł

Przez 92 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp roczny
199,90 zł

360 zł 160 zł taniej (od oferty 10/10 na rok)
365 dni nieograniczonego dostępu do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Dostęp 10/10
10,00 zł

Przez 10 dni będziesz mieć dostęp do wszystkich treści - każdej środy do bieżącego wydania oraz do stale powiększającego się archiwum. 

Napisz do nas

Chcesz podzielić się przemyśleniami, do których zainspirował Cię artykuł, zainteresować nas ważną sprawą lub opowiedzieć swoją historię? Napisz do redakcji na adres redakcja@tygodnikpowszechny.pl . Wiele listów publikujemy na łamach papierowego wydania oraz w serwisie internetowym, a dzięki niejednemu sygnałowi od Czytelników powstały ważne tematy dziennikarskie.

Obserwuj nasze profile społecznościowe i angażuj się w dyskusje: na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTube. Zapraszamy!

Newsletter

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]