Reklama

Prośba o pomoc dla Rafała

Prośba o pomoc dla Rafała

29.07.2013
Czyta się kilka minut
Rodzice Marta i Jan Kacprzak: Prosimy o pomoc na dalsze leczenie i rehabilitację naszego syna Rafała, lat 29.
W

W wieku dwóch lat przeżył ciężkie wirusowe zapalenie mózgu. Okrutna choroba pozostawiła postępujący niedowład czterokończynowy, padaczkę i wiele innych chorób na skutek niedotlenienia mózgu. W marcu 2004 r. syn został potrącony na przejściu dla pieszych przez samochód. Doznał złamania prawej stopy i stłuczenia podudzia. Występuje obrzęk i sinica całej stopy. Na skutek silnego uderzenia powstała przewlekła zakrzepica żył biodrowych prawej stopy. Syn w swoim życiu zaznał wiele bólu i cierpienia. Wymaga do końca życia leczenia, rehabilitacji i troskliwej opieki osób trzecich. Nasze skromne dochody nie dają możliwości pokrycia kosztów leczenia i rehabilitacji. Sami wymagamy leczenia i opieki, dlatego szukamy pomocy. Prosimy wszystkich ludzi dobrej woli o skromne wsparcie.

Wszystkie wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, ul. Łomiańska 5, 01-685...

1260

Dodaj komentarz

Chcesz czytać więcej?

Wykup dostęp »

Załóż bezpłatne konto i zaloguj się, a będziesz mógł za darmo czytać 6 tekstów miesięcznie! 

Wybierz dogodną opcję dostępu płatnego – abonament miesięczny, roczny lub płatność za pojedynczy artykuł.

Tygodnik Powszechny - weź, czytaj!

Więcej informacji: najczęściej zadawane pytania »

Usługodawca nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Użytkowników w ramach komentarzy do Materiałów udostępnianych przez Usługodawcę.

Zapoznaj się z Regułami forum

Jeśli widzisz komentarz naruszający prawo lub dobre obyczaje, zgłoś go klikając w link "Zgłoś naruszenie" pod komentarzem.

© Wszelkie prawa w tym prawa autorów i wydawcy zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów i innych części czasopisma bez zgody wydawcy zabronione [nota wydawnicza]. Jeśli na końcu artykułu znajduje się znak ℗, wówczas istnieje możliwość przedruku po zakupieniu licencji od Wydawcy [kontakt z Wydawcą]